Bongo–solidna marka znana w całym województwie

W jaki sposób mała firma z Wadowic została deweloperem o dużym potencjale rozpoznawalnym w całym województwie małopolskim?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: „Nastawienie na rozwój i konsekwentna realizacja wyznaczonych celów”. 
Głównym celem firmy Bongo jest oferowanie produktów wysokiej jakości, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Realizując poszczególne inwestycje Bongo zwraca uwagę nie tylko na odpowiedni standard wykonania mieszkań, ale również na komfortowe zagospodarowanie terenów wokół kompleksów, a przede wszystkim dogodną dla właścicieli lokalizację. Swoją działalność firma koncentruje głównie na obszarze województwa małopolskiego, gdzie znajomość rynku lokalnego pozwala jej podążać zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami nawet najbardziej wymagających klientów. Obserwując istniejącą na rynku nieruchomości sytuację, deweloper podjął decyzję o pierwszej inwestycji w Zatorze, gdzie w ostatnich latach powstało dużo nieustannie rozwijających się zakładów pracy. 
Po sześciu latach ciężkiej pracy w firmie mogą powiedzieć, iż był to strzał w dziesiątkę. – Udało nam się z sukcesem zakończyć inwestycję budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej z parkingiem podziemnym, a także pierwszy etap bloków mieszkalnych oddając do użytku 50 mieszkań – komentuje przedstawiciel Bongo. To tak naprawdę to dopiero początek, bowiem cała inwestycja zakłada budowę 6 apartamentowców. Nieustające zainteresowanie nieruchomościami na tym terenie spowodowało, iż sprzedaż drugiego bloku została zakończona jeszcze przed rozpoczęciem budowy, dzięki czemu początkiem tego roku ruszyła budowa kolejnego apartamentowca. 
– Oczywiście nie skupialiśmy się jedynie na terenie Zatora. Równolegle podejmowaliśmy działania w Sułkowicach i Frydrychowicach; gdzie z kolei sfinalizowaliśmy osiedla domków jednorodzinnych – nadmienia przedstawiciel firmy. Co więcej, jeszcze w marcu firma będzie się mogła pochwalić swoją priorytetową inwestycją – nowoczesnym osiedlem „Podhalanin” zlokalizowanym w Wadowicach.  
– W pierwszym etapie oddajemy do użytku 100 nowoczesnych mieszkań, które zostały w stu procentach sprzedane jeszcze przed ukończeniem inwestycji – opowiada przedstawicielka firmy. Osiedle docelowo składać będzie się z 8 apartamentowców stanowiących bazę ponad tysiąca mieszkań. Ponadto w ubiegłym roku firma Bongo Invest zakupiła działki na ulicy Krasińskiego, gdzie niebawem kontynuować będzie również rozbudowę osiedla „Czumówka”.
Dla wszystkich zainteresowanych klientów i potencjalnych przyszłych właścicieli nieruchomości firma przygotowała niespodziankę. – Już w kwietniu zobaczyć będzie można nasze mieszkanie pokazowe – mówi Gabriela z Bongo.  Firma udostępni do oglądania mieszkanie o numerze 80. To piękny i przestronny apartament o powierzchni 52 m2. Nowoczesny układ mieszkania pozwala wygospodarować na tej przestrzeni aż dwie osobne sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz przedpokój.  Jest to jednak mieszkanie, które różni się od tradycyjnych rozwiązań. O tym jak wygląda mieszkanie pokazowe przygotowane przez firmę Bongo będzie się można dowiedzieć  pod adresem: Wadowice, Osiedle Podhalanin 2/80. 
– Udostępniając mieszkanie pokazowe pragniemy zobrazować standard wykonywanych przez nas mieszkań, a także zwrócić uwagę na dbałość przy wyborze docelowych materiałów – wyjaśnia przedstawicielka firmy, dodając, że każdy poszczególny projekt jest analizowany pod kątem możliwych innowacji i usprawnień. – Często nasi klienci sami decydują o tym jak docelowo będzie wyglądało ich mieszkanie. Firma Bongo odznacza się dużą elastycznością, dzięki której klienci mają szeroki wachlarz możliwości - dodaje Gabriela. 
Już w połowie 2020 roku ruszą zapisy na kolejne inwestycje firmy Bongo Invest. W sprzedaży pojawią się mieszkania w dwóch blokach:
  • II etap Wadowice, osiedle Podhalanin,  
  • III etap bloków w Zatorze.
Wszystkich, którzy chcą się zapoznać z ofertą firma zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerem 788 800 802.
 
Artykuł sponsorowany


Lista wiadomości
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama